עיצוב פנים שמרגיש בבית

יש אנשים שעוברים בתים. מדי כמה שנים מרעננים ומשנים את סביבת המגורים שלהם. ככה הם. ככה הם אוהבים. ככה מתאפשר להם. אבל יש הרבה אנשים שנוטעים שורשים בבית האחד שלהם. מעמיקים את הקשרים והסנטימנטים. מתפתחים וגדלים בתוכו. מייצרים את השקע הנוח שלהם – ונשארים. לפעמים מתוך בחירה, לפעמים באין ברירה, ולפעמים – זה פשוט קרה…

האנשים הנשארים – רכשו את הבית בנקודת זמן כל שהיא, נקרא לה "ההתחלה". ומשם יצאו לדרכם המיוחדת רק להם. הם הרחיבו את המשפחה (אולי עדיין מרחיבים), הם גדלו כאנשים ועדיין גדלים, מגדלים ילדים (גם אם הם גדולים), והם משתנים ומתפתחים… רק ארבעת הקירות – נשארים ! זה הרעיון של בית: הוא מבצר, הוא נשאר.

אבל לפעמים… מתעוררים בנקודת זמן כל שהיא, נקרא לה "האמצע" ומגלים שהמבצר הפך קצת זר, קצת קר, לא מוכר… חלוקת החלל כבר לא מתאימה, והתחזוקה – לא ממש מדהימה, ובכלל… פעם הייתה פה פינה אהובה, אבל משום-מה… היא נעלמה (!) מתחת לערימות של משחקים / ספרים / עבודות יצירה / תיקים / נעליים / ים של כביסה… כל מה שהוא בעצם חיים של משפחה.

בנקודת הזמן הזו, נקרא לה "עכשיו" – כדאי שניפגש ! כי אני מאמינה בכל לבי שניתן וכדאי להתחבר מחדש בכל לבכם לארבע הקירות – שהם הבית שלכם, שחופנים בחובם חלקים מסיפור חייכם. הגדרה מחודשת של צרכים, רצונות, חלומות. בחינה מחדש של הרגלים, של מה עובד / מה פחות. ליווי תומך ומכוון, יד ביד, לאורך הדרך והתהליך… וכמו קסם: המבצר חזר להיות שוב אהוב. מוכר. 

עיצוב פנים יכול לעזור גם לכם לייצר את "תחושת המקום" שלכם. להרגיש בבית.

כדי לקרוא עוד קצת על החיבור בין אנשים ובתים – מוזמנים לקרוא: קפה – מישהו ?! / על עיצוב פנים ומקצב החיים / על ספרים, ספריות ועלינו ביניהם / ימים כאלה / נכנסת הביתה / מחשבות על פרויקט שנגמר / בית חלומותיי.

WhatsApp chat